Budrovac.com

Predstavljeni prvopričesnici župe Budrovac

Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije 04.11.2018 predstavila je kandidate za prvu svetu Pričest koji su: Josip žilić, Karlo Tomrlin, Lorena Čorba, Tomislav Derges. Te za njih slavili svetu Misu na kojoj su se prikazali Bogu i predstavili župnoj zajednici, Na misi su se odrekli sotone, izrekli ispovijest vjere i obnoviii svoj krsni zavjet s Bogom, ovim činom počinje bliža priprava za prvu svetu Pričest te započinje Godina apostolata za prvopričesnike tj. svi se trebaju uključiti u jednu od živih zajednica naše župe u kojima trebaju djelatno svjedočiti svoju vjeru.

Slični članci

Velika Subota

Svečanost velike subote, u našoj župi, u jutarnjim je satima započela izlaganjem Presvetoga na pokrajnjem oltaru. Kroz cijeli dan mnoštvo je ljudi posjećivalo i bdjelo nad Isusovim grobom u župnoj[…]

Pročitaj više »

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *