Budrovac.com

Uskrs u župi Budrovac

Velika subota u našoj je župi obilježena posjećivanjem Kristova groba tijekom dana. Molitvena zajednica Milosrdnom Isusu, župna Marijina legija i članice Udruge žena Budrovac organizirano su dolazile kroz cijeli dan na čuvanje Presvetoga i molitvu kod Isusovog groba. Na večernjoj misi nakon obreda službe svjetla, službe riječi, krsne službe i euharistije blagoslovljena je hrana koju su vjernici donijeli na misu.

Na Uskrs je prije mise organizirana predstava koju su priredili mladi naše župe pod vodstvom naših animatorica. Svetu misu predvodio je župnik Mladen Gorupić koji je nakon mise malim uskršnjim poklonima nagradio najmlađe. Svečanost Uskrsa, tradicionalnim uskršnjim pjesmama, uljepšao je župni zbor s voditeljem Mladenom Rogozom.

Slični članci

Prva sveta pričest u našoj župi

U nedjelju 28. travnja 2019.u našoj župi u kapelici sv. Elizabete u Čepelovcu bila je svečanost dijeljenja sakramenta prve svete pričesti. Ovo godine sakramentu prve svete pričesti pristupilo je 4[…]

Pročitaj više »

Proštenje Kraljice svete Krunice

Župljani župe Uzesenja Blažene Djevice Marije iz Budrovca 07.10 2019  proštenjem su proslavili blagdan Kraljice svete Krunice. Svečanu svetu misu koja je započela u 10.00 u mjesnoj kapeli Kraljice svete[…]

Pročitaj više »

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *