Budrovac.com

Posjet mons. Bože Radoša župi Budrovac

Naša je župa 20. svibnja bila posebno počašćena i sretna zbog prvog posjeta novoizabranog biskupa Varaždinske biskupije mons. Bože Radoša. Biskup je u pratnji našeg župnika Mladena Gorupića došao na župni dvor, a zatim su posjetili župnu crkvu gdje su uputili molitve našoj nebeskoj majci i zaštitnici naše župe. Biskup je došao u vezi dogovora oko provođenja svetih sakramenata, svete pričesti i krizme, koji su odgođeni zbog epidemiološkoga stanja. Prema trenutnim informacijama podjela sakramenta svete pričesti bit će u lipnju, a još se čeka odluka o pristupu kandidata krizmi na jesen ili na proljeće sljedeće godine.

Slični članci

Druženje zborova u Budrovcu

U Budrovcu 13. rujna okupili su se zborovi Župe Budrovac i Župe Kalinovac. Druženje je inicirala zajednička voditeljica Marina Balala, a u ostvarenju je pomogao naš župnik Mladen Gorupić. Marina[…]

Pročitaj više »

Prijenos svete mise.

Ovdje možete pratiti prijenos svete mise preuzete sa Laudato televizije, iz Svetišta sv.Josipa i iz Remeta u Zagrebu u 07.00 te 18.30 sati Preuzeto sa portala Laudato tv 

Pročitaj više »

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *