Župa i Mjesto

Posjet mons. Bože Radoša župi Budrovac

Naša je župa 20. svibnja bila posebno počašćena i sretna zbog prvog posjeta novoizabranog biskupa Varaždinske biskupije mons. Bože Radoša. Biskup je u pratnji našeg župnika Mladena Gorupića došao na župni dvor, a zatim su posjetili župnu crkvu gdje su uputili molitve našoj nebeskoj majci i zaštitnici naše župe. Biskup je došao u vezi dogovora oko provođenja svetih sakramenata, svete pričesti i krizme, koji su odgođeni zbog epidemiološkoga stanja. Prema trenutnim informacijama podjela sakramenta svete pričesti bit će u lipnju, a još se čeka odluka o pristupu kandidata krizmi na jesen ili na proljeće sljedeće godine.

Previous Article

Majčin dan u župi Budovac

Next Article

Pismo biskupa Radoš

You might be interested in …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *