Budrovac.com

Misa zahvalnica i statistika župe

Velečasni Dario Paviša opet je obradovao župljane Budrovca došavši i predvodeći misu zahvalnicu posljednjeg dana u 2019. godini. Uz njega su suslavili vlč. Jan Maria Chun Yean Chong i naš župnik Mladen. Naša župna zajednica uvijek rado ugošćuje ova nama dva draga svećenika, čiji će posjeti u božićnom vremenu, nadamo se, postati tradicija.

Na kraju mise pročitana je statistika naše župe:

ROĐENIH: 11 djece: 4 Budrovac, 4 Katalena, 2 Čepelovac, 1 iz Zagreba

UMRLIH: 20 osoba, 9 Budrovac, 5 Katalena, 6 Čepelovac

VJENČANIH: 4 para: 1 Budrovac, 3 Čepelovac, 3 para ostali živjeti u župi

POTVRĐENIH:  0

PRVOPRIČESNICI: 4 prvopričesnika, sva 4 iz Čepelovca

Autor teksta: Mateja Lončar

 

Slični članci

Caritas na izletu

Izlet članova Caritasa i sudionika njegovih akcija Župnik, članovi župnog Caritasa i svi sudionici mnogih akcija pečenja i prodaje kolača iz župa Budrovac i Kalinovac bili su 30. studenog 2019.[…]

Pročitaj više »

Misa zahvalnica i statistika župe

Misu zahvalnicu na staru godinu predvodio je vlč. Jan Maria Chun Yean Chong, koji obavlja poslove Apostolske nuncijature u Dominikanskoj Republici. Propovijed je držao vlč. Dario Paviša svećenik rodom iz[…]

Pročitaj više »

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *