Budrovac.com

Misa zahvalnica i statistika župe

Velečasni Dario Paviša opet je obradovao župljane Budrovca došavši i predvodeći misu zahvalnicu posljednjeg dana u 2019. godini. Uz njega su suslavili vlč. Jan Maria Chun Yean Chong i naš župnik Mladen. Naša župna zajednica uvijek rado ugošćuje ova nama dva draga svećenika, čiji će posjeti u božićnom vremenu, nadamo se, postati tradicija.

Na kraju mise pročitana je statistika naše župe:

ROĐENIH: 11 djece: 4 Budrovac, 4 Katalena, 2 Čepelovac, 1 iz Zagreba

UMRLIH: 20 osoba, 9 Budrovac, 5 Katalena, 6 Čepelovac

VJENČANIH: 4 para: 1 Budrovac, 3 Čepelovac, 3 para ostali živjeti u župi

POTVRĐENIH:  0

PRVOPRIČESNICI: 4 prvopričesnika, sva 4 iz Čepelovca

Autor teksta: Mateja Lončar

 

Slični članci

Dan očeva i akcija župnog Caritasa

U nedjelju je u župnoj crkvi povodom proslave svetkovine sv. Josipa, priredbom obilježen dan očeva. U priredbi su sudjelovali učenici područnih škola Budrovac, Čepelovac i Sirova Katalena sa svojim učiteljicama[…]

Pročitaj više »

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *