Budrovac.com

Božić u župi Budrovac

Proslava Božića u našoj župi započela je jutarnjom misom za kuharice, a nastavila se središnjom župnom misom za sve župljane naše župe. Prije središnje župne mise u 11 sati vjeroučenici i župni zbor izveli su kratki božićni program za vjernike. Vjeroučenike je pripremila vjeroučiteljica Marina Barberic, a župni zbor njihov voditelj Mladen Rogoz. Svečano je misno slavlje predvodio naš župnik Mladen Gorupić, a u pjevanju tradicionalnih božićnih pjesama, župnom su se zboru pridružili svi vjernici. Na kraju mise župnik je blagoslovio svu djecu i darovao ih čokoladama.

Mateja Lončar

Slični članci

Prva sveta pričest u našoj župi

U nedjelju 28. travnja 2019.u našoj župi u kapelici sv. Elizabete u Čepelovcu bila je svečanost dijeljenja sakramenta prve svete pričesti. Ovo godine sakramentu prve svete pričesti pristupilo je 4[…]

Pročitaj više »

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *