Župa i Mjesto

Prva sveta pričest u našoj župi

U nedjelju 28. travnja 2019.u našoj župi u kapelici sv. Elizabete u Čepelovcu bila je svečanost dijeljenja sakramenta prve svete pričesti. Ovo godine sakramentu prve svete pričesti pristupilo je 4 djece iz naše župe: Josip Žilić, Karlo Tomrlin, Lorena Čorba, Tomislav Derges. Oni su se tijekom čitave školske i vjeronaučne godine pripremali za ovaj sakrament na školskom i župnom vjeronauku (katehezi) pripremili su ih vlč.Mladen Gorupič i vjeroučiteljica Marina Barberic. Oni su ujedno s prvopričesnicima pripremili nedjeljno misno slavlje. Dan uoči podjele sakramenta prve svete pričesti u subotu 27. travnja u našoj župi bila je sveta ispovijed za prvopričesnike, njihove roditelje, kumove i druge. Tada su naši ovogodišnji prvopričesnici po prvi puta pristupili i sakramentu pomirenja ili svete ispovijedi.

Previous Article

Izlet ministranata i čitača župe Kalinovac i Budrovac u Krašić i okolicu

Next Article

Izlet i druženje župnog vijeća i čitaća župe Kalinovac i župe Budrovac

You might be interested in …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *