Budrovac.com

Božić u župi Budrovac

Proslava Božića u našoj župi započela je jutarnjom misom za kuharice, a nastavila se središnjom župnom misom za sve župljane naše župe. Prije središnje župne mise u 11 sati vjeroučenici i župni zbor izveli su kratki božićni program za vjernike. Vjeroučenike je pripremila vjeroučiteljica Marina Barberic, a župni zbor njihov voditelj Mladen Rogoz. Svečano je misno slavlje predvodio naš župnik Mladen Gorupić, a u pjevanju tradicionalnih božićnih pjesama, župnom su se zboru pridružili svi vjernici. Na kraju mise župnik je blagoslovio svu djecu i darovao ih čokoladama.

Mateja Lončar

Slični članci

Blagoslov župne kuće

Nakon podnevne svete mise u nedjelju 21. siječnja održana je u župnoj kući svečanost blagoslova kuće, imovine i ljudi koji u njoj borave i rade, te sastanak Župnog vijeća. Blagoslov[…]

Pročitaj više »

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *