Budrovac.com

Božić u župi Budrovac

Proslava Božića u našoj župi započela je jutarnjom misom za kuharice, a nastavila se središnjom župnom misom za sve župljane naše župe. Prije središnje župne mise u 11 sati vjeroučenici i župni zbor izveli su kratki božićni program za vjernike. Vjeroučenike je pripremila vjeroučiteljica Marina Barberic, a župni zbor njihov voditelj Mladen Rogoz. Svečano je misno slavlje predvodio naš župnik Mladen Gorupić, a u pjevanju tradicionalnih božićnih pjesama, župnom su se zboru pridružili svi vjernici. Na kraju mise župnik je blagoslovio svu djecu i darovao ih čokoladama.

Mateja Lončar

Slični članci

Nedjelja Muke Gospodnje

Cvjetnica je uvod u Veliki tjedan. Crkva se spominje Isusovog svečanog ulaska u Jeruzalem u dane prije Pashe, opisanog u sva četiri Evanđelja (Marko 11:1-11, Matej 21:1-11, Luka 19:28-44, i Ivan 12:12-19), ali i njegove muke koja je uslijedila nakon toga. Kad je Isus ulazio u Jeruzalem, narod[…]

Pročitaj više »

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *