Budrovac.com

Prva sveta pričest u našoj župi

U nedjelju 28. travnja 2019.u našoj župi u kapelici sv. Elizabete u Čepelovcu bila je svečanost dijeljenja sakramenta prve svete pričesti. Ovo godine sakramentu prve svete pričesti pristupilo je 4 djece iz naše župe: Josip Žilić, Karlo Tomrlin, Lorena Čorba, Tomislav Derges. Oni su se tijekom čitave školske i vjeronaučne godine pripremali za ovaj sakrament na školskom i župnom vjeronauku (katehezi) pripremili su ih vlč.Mladen Gorupič i vjeroučiteljica Marina Barberic. Oni su ujedno s prvopričesnicima pripremili nedjeljno misno slavlje. Dan uoči podjele sakramenta prve svete pričesti u subotu 27. travnja u našoj župi bila je sveta ispovijed za prvopričesnike, njihove roditelje, kumove i druge. Tada su naši ovogodišnji prvopričesnici po prvi puta pristupili i sakramentu pomirenja ili svete ispovijedi.

Slični članci

Božić u Župi Budrovac 2017

Prije podnevnog euharistijskog slavlja održana je kratka prigodna predstava živih Jaslica mladih naše župe pod vodstvom vjeroučiteljice Marine Barberic. Glavno božićno euharistijsko slavlje predvodio je župnik preč. Mladen Gorupić,  Euharistijsko[…]

Pročitaj više »

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *