Budrovac.com

Posjet mons. Bože Radoša župi Budrovac

Naša je župa 20. svibnja bila posebno počašćena i sretna zbog prvog posjeta novoizabranog biskupa Varaždinske biskupije mons. Bože Radoša. Biskup je u pratnji našeg župnika Mladena Gorupića došao na župni dvor, a zatim su posjetili župnu crkvu gdje su uputili molitve našoj nebeskoj majci i zaštitnici naše župe. Biskup je došao u vezi dogovora oko provođenja svetih sakramenata, svete pričesti i krizme, koji su odgođeni zbog epidemiološkoga stanja. Prema trenutnim informacijama podjela sakramenta svete pričesti bit će u lipnju, a još se čeka odluka o pristupu kandidata krizmi na jesen ili na proljeće sljedeće godine.

Slični članci

Gospa Lurdska 2021.g

Sred te se pećine Marija javi, iz rajske visine svak je pozdravi: Zdravo, zdravo, zdravo, Marijo! U Budrovcu 11. veljače, vjernici su se na svetoj misi poklonili Gospi Lurdskoj. U[…]

Pročitaj više »

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *